Güvenle  su için...

Su Arıtma Sistemleri

Ailenizin, Sağlığını güvende tutun!

Evlerimizde eşlerimizin, çocuklarımızın suyla olan etkileşimi, günden güne artmakta, sadece içecek olarak değil, yemeklerde de kullanımlar önemlidir.

Güvenle  su için...

Türkiye 

Türkiye 

Türkiye 

Güvenle  su için...

Kireç,Tortu ve Kir derdinden kurtulun!

Mutfaklarımızda, Lavobolarımızda Kireç, Tortu derinden kurtulun, mutfak malzemelerimizin daha uzun ömürlü olmalarına imkan sağlayın

Suyun lezzetiyle, günlük tüketiminizi arttırın!

Sağlıklı yaşam için günlük 2-3lt su tüketmemiz çok önemli. Suyun güvenilir olmasıyla birlikte, lezzetli olması da suyun tüketimini kolaylaştırır, sağlığınıza doğrudan fayda sağlar.

Güvenle  su için...

Türkiye 

SAĞLIKLI

DEPOLAMA

Türkiye 

EKONOMİK

 YATIRIM

Güvenle  su için...

İş Yerlerinin vazgeçilmez, ekonomik çözümü!

Damacana masrafı ve sebilde su takibi işleminden kurtulursunuz. Sadece su sebillerine değil, Kahve makinelerine de bağlayarak, ekonomik ve güvenilir suyla buluşun.

Güvenle  su için...

Güvenle  su için...

Artık herkes çok mutlu!!

Otel, Kafe ve Restoran zincirlerinde sıkça rastladığımız su arıtma sistemleri sayesinde, sadece müşteriler değil, kahve, çay , buz ve bulaşık makinelerinin en önemli dostu haline geldi.

Ofislerinizde , Özel sebillerle yeni bir tarz yaratın!

Piyasada kullanılan su sebillerinin dışında, ayrıca tasarıma önem verenler için de su sebilleri bulunmaktadır. Sadece güvenli suyla değil, göze de hitap eden ürünlere artık çok yakınsınız.

Güvenle  su için...

Türkiye 

FİLİTRE TEMİN GARANTİSİ

Türkiye Distribütörü

ÜRÜN VE SERVİS GARANTİSİ

iLETİŞİM  : KONAK MAHALLESİ, KONAK CADDESİ,  GEMİCİ SOKAK, NO: 1/B NİLÜFER BURSA  TEL :0224 451 30 71 email : bilgi@bilkoras.com

Bu site  BİLKORAS SATIŞ VE PAZARLAMA EKİBİ tarafından yapılmıştır.