top of page
Yalıtımlı hızlı duvar, Yalıtımlı duvar, Prefabrik ev, Köy evi, hızlı villa yapmı,  villa yapımı, sağlam ev yapımı, inşaat işleri, hazır ev, pratik ev yapımı, kolay ev yapımı, anahtar teslim ev yapımı,  anahtar teslimi tadilat, su tesisatı, tesisat ustası,  garantili tesisat ustası,  yerden ısıtma,  tadilat, banyo tadilatı, mutfak yapımı, mutfak tadilatı, seramikçi, tesisatçı, muslukçu, marangoz, ısıtma sistemi, havalandırma sistemi, endüstriyel havalandırma, iklimlendirme,  Banyo Mobilyası,  Mutfak dolabı, Marangoz, Havalandırma tesisatı, ısıtma tesisatı, soğutma tesisatı, su arıtma, su arıtma montajı,kireç önleme, kireç arındırma, klima

HER YENİ ŞANTİYE

YENİ BİR HİKAYE BAŞLATIR

İYİ BİR PLANLAMA

DOĞRU EKİP 

İŞLEYEN BİR ORGANİZASYON

TESLİMATTAN SONRA

GÜZEL BİR HAYAT BAŞLAR

"Zamanınız Bizim İçin Değerlidir: En ufak inşaat işleri bile  zaman alabilir ve stresli olabilir. Biz, zamanınızı en verimli şekilde değerlendirerek, projenizi belirlenen süre içinde tamamlamak için buradayız. Sizin için zamanı yönetirken, en kaliteli işçiliği sunmaktan asla ödün vermiyoruz.

Güvenilir Ekip, Güvenilir Sonuçlar: En ufak inşaat işleri bile deneyimi, güvenilir bir ekiple çalışmakla başlar. Biz, uzmanlıkla donanmış ekibimizle size güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, evinizi güvenle yeniliyoruz.

Tamamlanmış Projeler, Yüzlerce Memnun Müşteri: Projelerimizi tamamlamak için yoğun çalışırken, sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. Referanslarımızda yüzlerce mutlu müşteri bulabilirsiniz. Siz de güvenilir bir ekip arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sorunsuz İşleyen Bir Süreç: En ufak inşaat işi sürecinin sorunsuz ve düzenli ilerlemesi için gereken her şeyi yapıyoruz. Planlama aşamasından başlayarak, uygulama ve son dokunuşlara kadar, her adımda sizinle iletişimde oluyoruz ve herhangi bir sorunla karşılaştığınızda hızlıca çözüm üretiyoruz.

Profesyonel Yaklaşım: Biz, En ufak inşaat işlerinde  bile profesyonel bir yaklaşım sergileyerek, size en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Her detayı düşünerek, hayalinizdeki evi  ve işyerini gerçeğe dönüştürmek için buradayız

zenon 2.jpg

 ANAHAT TESLİM EV PROJESİNİN SÜREÇLERİ

MİMARİ VE TEKNİK PROJELENDİRME

Mimar ve Mühendisten oluşan genç ve teknik ekibimiz. Önce talepleriniz, Arsanın durumu ve oluşabilecek ihtiyaçlarınıza göre hem evi tasarlar, hem de teknik tasarımını yapar. 

Sonra da saha da ki arkadaşların takip edebileceği bir program haline getirir.

sketch-of-construction-2023-11-27-05-01-27-utc.jpg
group-of-successful-architects-sitting-at-conferen-2023-11-27-05-04-06-utc.jpg
Z1.jpg
Z2.jpg
Z3.jpg
Z4.jpg
Z5.jpg
Z6.jpg

İKİ KATLI ÖRNEK EV PROJELERİ

Z9.jpg
bottom of page