top of page

         

                 2006 Yılından itibaren, ithal dekorasyon ürünlerinin, satışıyla başlayan ticaret hayatımız, sürekli ürün araştırmasıyla birlikte bugünkü halini almıştır. O yıllarda ithal ürünlerin azlığı ile sektörde fark yaratmayı düşünen firmamız, herkesin ithalata yönelmesiyle farklı arayışlara girmiştir. Bu arayış bizleri farklı ham maddeler ile tanıştırmıştır. Bu ham maddeler ile gerek ambalaj içlerinde koruyucu malzemelerin geliştirilmesi gerekse dekorasyon ürünlerini üretir hale getirmiştir. Bunun yanında firma kurucularının içinde satış ve pazarlama alanında  eğitim almış ve tecrübe edinmiş kişililerin varlığı danışmanlık hizmetini de beraber sunma imkanı vermiştir.  

Farklı deneyim ve tecrübelerin buluştuğu firmamızın en büyük avantajı, bulunduğumuz alanlarda, hizmet verdiğimiz müşterilerin, rekabetçi ortamda yüklerini paylaşarak hafifletmeyi amaçlayarak hizmet ve ürün üretmektir. Bu avantaj ve amaç ,kimi zaman sorunlarını çözerek işlerinde rahatlamayı sağlıyor. Kimi zamanda müşterilerine ummadıkları noktaları göstererek fayda sağlıyor.

                     

            Günümüzde tüm firmaların vizyon ve misyon olarak belirledikleri bir çok ilkeleri müşterilerimizin rekabet ortamında öne çıkmaları için kendimize değil müşterilerimize sağlamaya çalışıyoruz.   Şirketimizin kapalı alan veya açık alan metre karesini değil; çalıştığımız takdirde ürünlerimizin ve bizlerin sağladığı faydaların görülmesinden yanayız. Bir yanımız ithalatçı bir yanımız üreticidir. İthal ettiğimiz ürünler nihai tüketicilere, üreticilere ve tüm hizmet sektörüne hitap ettiği için her sektörün rekabet anlayışını çok iyi biliyoruz.

 

                       Yaptığımız işlerde farklılık sağlama çabamız ve başarımızı ancak bizimle çalışarak görebilirsiniz.

 

Sunduğu ürünlerin faydalarını iyi bilen,
Sürekli kendini geliştiren,
Teknik,
Deneyimi çok ve yönlü olan,
Ürünleri daima hizmet ile birleştiren,
Entegre sistem üreten,

Üretim, Tedarik ,Dağıtım,Danışmanlık 

hizmeti veren ve pazarını Dünya olarak gören bir firmayız.

bottom of page