Ürünleri

Clean Touch

      Almanyada hijyen konusunda lider olan bir firmadır. Çıkardığı ürünler, hijyen sektörünü ileriye götürmektedir. Temizliğin entegre olmasını savunan şirket; Politikasından dolayı. Ürettiği ürünlerin yanında hizmetini de vermektedir. Firmanın Almanyadaki anlayışıyla paralel düşündüğümüz için; bu ürünlerin Türkiye de hizmetini vermekteyiz. 

      Kullanılan makinelerin, dayanıklılığı ve  tasarımı  önemli olduğu kadar, içinde kullanılan kimyasal ürünlerinde, doğru olması çok önemlidir. Bu nedenle, kendi ürünleri için tasarlanmış kimyasallar ile kullanılması : hem makinanın ömrünü hemde yapılacak olan temizliğin Kalitesini arttırmaktadır.

      Çoğu kişi, ister toplu kullanım alanlarında, ister evlerimizde ellerini yıkamadan çıkan kişilerle karşılaşırız. Oysaki kişiler ellerini yıkamadıklarında kendilerinden başka kişilere de zarar vermektedirler. Bu zararları en aza indirmek için bazı kritik noktalar vardır. Bu noktalardan biri de kapı kollarıdır. CWS bu ürünle ellerini yıkayan kişilerin elleri ve gönülleri rahata bir şekilde tuvaletten ayrılmalarını sağlamak için geliştirmiştir. 

         Kullanılan sarf malzemenin antibakteriel olmasından dolayı içeride bekleme anında bakteri barındırmamaktadır. Bu sayede kirli elle bulaşan bakteriler ölüyor. Kirli kabın saklama yerinde bakterinin yaşaması ise hem koku yapmayı engeller hem de temiz sarf malzemelere ulaşmasını engeller. 

 

Air Control Dispanser

Clean Seat

    Hijyen bir ortamı algılamada, en önemli unsurlardan biri de kokudur. Siz, en hijyenik bir ortamı oluşturun. Ortamın Kokusu, kötü ise bütün çabanız çöpe gitmiş demektir. Tam tersi bir durum söz konusu olduğunda çok çabalamadığınız. çok temiz olmayan bir ortama güzel bir koku verdiğinizde temizlik algısı artacaktır. Bu nedenle koku temizliğin bütünleyicisidir.

   Cws de bu nedenle ortamların havasını temizleyen ve aynı zamanda hoş koku yayan ürünler geliştirmiştir. Bu ürünler kişiselleştirilebilir ürünler olduğundan  her ortamda verimli sonuçlar elde etmeniz çok basittir.         

  Kokuduyu organımızı harekete geçirdiği için beynimizi ve dolayısıyla bizi harekete geçirmektedir. Bu nedenle kokunun türü çok önemlidir. Kapalı alanlarda kullanılan kokuların insan sağlılı için önemi yüksektir. Bu nedenle her kokuyu özellikle kapalı alanlarda kullanılmaması gerekir.

      Hangi tuvalet olursa olsun, malesef ki klozet temizliğini her kullanımda temizlemek pek mümkün olmuyor. Mümkün kılmak için bunu bir otomasyon haline kullanım öncesi ve sonrası el değmeden yapmak gerekiyordu. CWS bu problemi ortadan kaldırarak toplu kullanım alanlarındaki klozet temizliğini çözüme ulaştırmıştır. 

 

     Bu ürün fotosel sayesinde işiniz bittiğinde otomatik çalışmaktadır. Bunun haricinde isteğinize bağlı olarak fotosel sayesinde kullanım öncesi bu ürünü çalıştırarak temizliğinden emin olabilirsiniz. Bu üründe kullanılan temizlik kimyasalı da belgelidir.

  • Ayak Kokuları

  • Evcil Hayvan Kokuları

  • Yemek Kokuları

  • Araçlarda istenmeyen TÜM kokuları

  • Banyolardaki gider kokuları

  • Kümes ve Büyükbaş Hayvan kokuları

  • Yatlarda oluşan kokuları

KOKU GİDERME

 

      Kullanılan hiç bir ürün zehirli veya zararlı değildir. Şartlandırma teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.  Avrupa birliği EG Güvenlik veri tabanına  göre (EC) N1907/2006 ile 28/02/2010 Tarihinde Ruhsatlandırılmıştır. 

Kimyasal İçermeyen ürünler ile doğru sonuç...

      Koku çok değişken bir moleküldür. Kokunun geldiği yön, birleştiği farklı kokular, Trafik, ve Nesneler gibi birçok faktörün birleşmesiyle beraber değişkenlik göstermektedir. Bunun en güzel örneği kullandığımız kişisel parfümlerin her bedende hatta her saatte farklı algılanmasıdır. Bu nedenle test yaptığınız ürünlerin bir çoğunda kendi kabından algıladığınızdan farklı algılarsınız. Bu farklılık bazen az bazen de çok hissedilir. 

KOKULANDIRMA

 

Akılcı karar veriyorum.

Yaptıklarıma duygularımı karıştırmıyorum.

Deseniz bile !!!! 

 

Farkında olmadan verdiğiniz kararlarda, ortam kokularının çok önemi vardır.

Çünkü beynimize kararı aldıran duyu organlarımızdır.

 

Koku  duyu organlarımızdan en karar verici olanıdır.

      Göz temiz olanı görsede kokusu kötüyse bizde bıraktığı izlenim kötü olacaktır. Bu nedenle kokunun etkisi çok büyüktür. Kokulandırma bir hizmettir. Herhangi bir ürünle ortama koku yayma işi değildir. Bizim işimiz koku sorununa çözüm bulamaktır.

Kötü Kokunun  kaynağını bulmak

Kötü Kokuyu ortadan kaldırmak

İstenirse Güzel Kokuyla kokulandırmak

      Birçok kişi kötü kokuları başka bir koku ile örtmeye çalışıyor. Halbu ki koku havadan daha hafif olan bir moleküldür. Bitkilerin yağından da elde edilmiş olsada moleküllerden oluşmuş bir gaz türüdür. Havada kendi yapısına benzeyen bir molekül ile karşılaştığında birleşirler ve daha farklı bir koku ortaya çıkar. Bu çıkan koku da hoşunuza gitmeye bilir. Bu nedenle Yüksek teknoloji ile üretimiş doğaya ve canlıya zarar vermeyen koku yok ediciler ile kötü kokuları yok ediyoruz. Ayakkabı kokusundan balık kokusuna, sigara kokusundan sanayi atıklarına, çöp depolama tesisleri ve araç içi kokularına kadar aklınıza gelebilecek hertürlü kokuda şaşırtıcı ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler Avrupa ve Türkiyede yetkili kurumlarca ve referanslarımızla test edilmiş ve onaylanmıştır. 

      Koku aynı notalardan oluşmuş bir müzik gibidir. Bu aynı müziği farklı tonlarda çalabilirsiniz. Her tonu farklı kişileri mutlu eder veya mutsuz eder. Ses seviyesi bile önemlidir. Kimi kısıkses sever; kimi yüksek ses sever. Bu nedenle bu hizmetin türünü iyi ayarlamanız gerekir ve zaman isteyebilir. Bizler bu hizmetin her aşamasında sizlere yardımcı olabiliriz. Aynı şekilde nasıl ki istediğiniz bir müziği dinlemek için sipariş veriyorsanız. Bizde sizle için istediğiniz

kokuyu tasarlayabiliriz.  

Koku Paletimizi denemek ve tecrübelerimizden faydalanmak için

lütfen iletişime geçiniz.

iLETİŞİM  : KONAK MAHALLESİ, KONAK CADDESİ,  GEMİCİ SOKAK, NO: 1/B NİLÜFER BURSA  TEL :0224 451 30 71 email : bilgi@bilkoras.com

Bu site  BİLKORAS SATIŞ VE PAZARLAMA EKİBİ tarafından yapılmıştır.