top of page

Türkiye Distribütörü

Güvenle  su için...

Türkiye 

Banyo Cws Hijyen Ekipmanları Bilkoras Koku Sıvı Sabunluk

Yeni

      Almanyada hijyen konusunda lider olan bir firmadır. Çıkardığı ürünler, hijyen sektörünü ileriye götürmektedir. Temizliğin entegre olmasını savunan şirket; Politikasından dolayı. Ürettiği ürünlerin yanında hizmetini de vermektedir. Firmanın Almanyadaki anlayışıyla paralel düşündüğümüz için; bu ürünlerin Türkiye de hizmetini vermekteyiz. 

      Kullanılan makinelerin, dayanıklılığı ve  tasarımı  önemli olduğu kadar, içinde kullanılan kimyasal ürünlerinde, doğru olması çok önemlidir. Bu nedenle, kendi ürünleri için tasarlanmış kimyasallar ile kullanılması : hem makinanın ömrünü hemde yapılacak olan temizliğin Kalitesini arttırmaktadır.

Otomatik Klozelt Kapağı  CWS Bilkoras BİLKORAS

Clean Seat

cws bilkoras Klozet Kapağı
Otomatik Klozet Kapağı cws Bilkoras

      Hangi tuvalet olursa olsun, malesef ki klozet temizliğini her kullanımda temizlemek pek mümkün olmuyor. Mümkün kılmak için bunu bir otomasyon haline kullanım öncesi ve sonrası el değmeden yapmak gerekiyordu. CWS bu problemi ortadan kaldırarak toplu kullanım alanlarındaki klozet temizliğini çözüme ulaştırmıştır. 

 

     Bu ürün fotosel sayesinde işiniz bittiğinde otomatik çalışmaktadır. Bunun haricinde isteğinize bağlı olarak fotosel sayesinde kullanım öncesi bu ürünü çalıştırarak temizliğinden emin olabilirsiniz. Bu üründe kullanılan temizlik kimyasalı da belgelidir.

Yeni

Clean Touch

      Çoğu kişi, ister toplu kullanım alanlarında, ister evlerimizde ellerini yıkamadan çıkan kişilerle karşılaşırız. Oysaki kişiler ellerini yıkamadıklarında kendilerinden başka kişilere de zarar vermektedirler. Bu zararları en aza indirmek için bazı kritik noktalar vardır. Bu noktalardan biri de kapı kollarıdır. CWS bu ürünle ellerini yıkayan kişilerin elleri ve gönülleri rahata bir şekilde tuvaletten ayrılmalarını sağlamak için geliştirmiştir. 

         Kullanılan sarf malzemenin antibakteriel olmasından dolayı içeride bekleme anında bakteri barındırmamaktadır. Bu sayede kirli elle bulaşan bakteriler ölüyor. Kirli kabın saklama yerinde bakterinin yaşaması ise hem koku yapmayı engeller hem de temiz sarf malzemelere ulaşmasını engeller. 

 

Yeni

Yeni

Air Control Dispanser

    Hijyen bir ortamı algılamada, en önemli unsurlardan biri de kokudur. Siz, en hijyenik bir ortamı oluşturun. Ortamın Kokusu, kötü ise bütün çabanız çöpe gitmiş demektir. Tam tersi bir durum söz konusu olduğunda çok çabalamadığınız. çok temiz olmayan bir ortama güzel bir koku verdiğinizde temizlik algısı artacaktır. Bu nedenle koku temizliğin bütünleyicisidir.

   Cws de bu nedenle ortamların havasını temizleyen ve aynı zamanda hoş koku yayan ürünler geliştirmiştir. Bu ürünler kişiselleştirilebilir ürünler olduğundan  her ortamda verimli sonuçlar elde etmeniz çok basittir.         

  Kokuduyu organımızı harekete geçirdiği için beynimizi ve dolayısıyla bizi harekete geçirmektedir. Bu nedenle kokunun türü çok önemlidir. Kapalı alanlarda kullanılan kokuların insan sağlılı için önemi yüksektir. Bu nedenle her kokuyu özellikle kapalı alanlarda kullanılmaması gerekir.

Clean Set

 Cws firması, standard ürünlerin hepsini zamanında öncü olarak üretmiştir. Bu ürünleri, değişik renk alternatiflarini oluşuturarak sektöre renk getirmiştir.

 Bu ürünlerin dışında Cws Firması, el kurutmak için kullandığımız Kağıt dipanserlerini Gerçek Havlu Kumaşından yaparak daha düzgün kurulama sağlamıştr. Aynı zamanda bu kumaşların yıkanması, ütülenmesi ve yerine takılması hizmetini de vermektedir.

bottom of page